قانون بخشایش 

جریان حمایت هیچ نیست مگر ارتباط متقابل و هماهنگ همه ی عناصر و نیروهایی که بصورت قانون بخشایش عمل میکند. 

جسم و ذهن و کائنات،در مبادله ای پویا و مدام در جریان هستند.به همین دلیل باید ببخشایید و بستانید تا ثروت و فراوانی در زندگیتان جریان داشته باشد. 

برای اینکه نیرویی به سمتتان بیاید باید آن نیرو را در جریان نگه دارید در غیر این صورت نیروی حمایت خود راکد،فاسد و خفه میماند. 

مثلا اگر جریان پول را متوقف کنیم (اگر قصدمان فقط چسبیدن به پول و احتکار آن باشد) جریان بازگشت آن به زندگیمان را متوقف میکنیم. 

هر رابطه ای داد و ستد است. بخشیدن،ستاندن را تولید میکند. آنچه بیرون میرود باید بازگردد. در واقع ستاندن مانند بخشیدن است زیرا داد و ستد جنبه های متفاوت جریان نیرو در کائناتند. 

بهترین راه برای اجرای قانون بخشیدن آغاز کل فرایند جریان است. که تصمیم بگیرید هرگاه با کسی تماس میگیرید هدیه دهید!میتواند تحسین یا دعا باشد. 

در واقع قدرتمندترین شکل بخشایش، بخشایش غیر مادی است.حتی فکر بخشیدن اندیشه برکت طلبیدن یا دعایی ساده این قدرت را دارد که بر دیگران تاثیر بگذارد.

به این دلیل که اگر جسممان به جوهر خود تقلیل یابد به توده ای از انرژی و اطلاعات مترکز، در عالمی از انرژی و اطلاعات تبدیل میشود. 

قانون بخشش و بخشایش‌

ما انسانها ذاتا از فراوانی سرشاریم زیرا طبیعت از هر نیاز و آرزو حمایت میکند.اگر شادی،عشق،آرامش ،هماهنگی و دانش را نخست نه فقط برای خود بلکه برای دیگران هم بجویید همه ی موهبت های دیر نیز خود به خود به سراغتان می آید. 

نوشته شده توسط حانیه حق نگهدار

“کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره آبان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست